Od Zarządu

Z przyjemnością informujemy Państwa, że nasza Kancelaria została powołana do działalności z powodu rosnącego zapotrzebowania na kompleksowe usługi księgowe i jest kontynuacją działalności gospodarczej firmy działającej pod marką MK Biuro Małgorzata Kaczmarek prowadzącej usługi księgowego od 2009 r.

Zdobyte doświadczenie, poczynione liczne inwestycje w wiedzę, w najlepszych pracowników na rynku i w innowacyjne technologie przyczyniło się do wzrostu liczy zadowolonych klientów. To właśnie nasi klienci inspirują nas do działania. Rozwijamy się dla nich. Grono naszych ekspertów to osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ekonomii, finansów, prawa i zarządzania. Księgowi posiadają Licencje Ministerstwa Finansów uprawniające do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Za obszar podatków odpowiada licencjonowany doradca podatkowy. Współpracujemy z biegłymi rewidentami i kancelariami prawnymi.

Naszym celem jest dostarczenie nowej jakości usług zapewniających wsparcie i narzędzia potrzebne do podnoszenia efektywności i optymalnego rozwoju firmy. Pracujemy na zintegrowanym programie finansowo-księgowym firmy Sage – Symfonia wspomagającym MSP oraz aplikacji firmy Comarch S.A. – CDN Optima dedykowanym dla biur rachunkowych.

Oferta skierowana jest do firm, które chcą skoncentrować się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu, powierzając nam księgowość, podatki, kadry i płace, tworzenie zaplecza informatycznego czy też zarządzanie kosztami.

Gwarantujemy profesjonalizm i skuteczność działania przy zachowaniu najwyższych standardów świadczonych usług.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej kancelarii. Z naszej strony gwarantujemy rzetelne i indywidualne podejście do każdej propozycji współpracy.

Zarząd Magnifica